آژانس دیجیتال مارکتینگ متاکو / داستان مشتریان – سانیا نیلوفری یک خانم مهندس جوان و خنده رو که عاشق کیک پزی شده. او یواش یواش از کیک پختن دلی، به کیک پزی حرفه ای و گرفتن سفارش از مشتری ها از مشتری رسید.
وقتی دید کارش مورد توجه آدم‌های اطرافش قرار گرفته، تصمیم گرفت افراد بیشتری رو با هنر و دستپختش آشنا کند و کسب و کارش را رونق دهد.

در اولین جلسه مشاوره سانیا هم هیجان زده بود و هم سردرگم، چون نمی دانست چه کاری باید انجام بده و چی بگه. بعد از یک ساعت که صحبت کردیم و چند تا ایده باحال برای دیده شدن کیک های خوش آب و رنگش دادیم چشماش از شادی برق می‌زد.

جلسات بعدی مشاوره به شخصیت شناسی سانیا، شخصیت شناسی مخاطب و هدف‌گذاری  برای او گذشت. بعد از آن تحلیل رقبا و تدوین استراتژی محتوایی پیج سانیا رقم خورد.

استارت کار پیج اینستاگرام

در ابتدا سانیا هنوز با فالوورها و مخاطبان خودش چندان آشنا نبود و علایقشون به مدل محتوا رو نمی‌شناخت. به همین دلیل ابتدا یک تقویم محتوای یک هفته ای برای گرفتن بازخورد از مخاطب برای او تدوین شد.
پس از اتمام یک هفته طبق تحلیلی که تیم روی پیج و رفتار مخاطب انجام داد، تقویم یک ماهه اصلی برای پیج سانیا آن نوشته شد.

همچنین پیشنهاد دادیم که نام پیج عکس پروفایل و بایو هم حرفه ای تر بشه. ولی هنوز جای یک لوگوی زیبا و حرفه ای در پیج خالی بود، پس لوگوی سانی کیک لند هم رفت برای طراحی.

خدمات دیجیتال مارکتینگ برای پیج اینستاگرام در اصفهان - متاکو

تولید محتوای با کیفیت برای پیج

با علاقه ای که سانیا به کار داشت، طی جلسات آموزشی و مشاوره ای خیلی زود توانست روش های تولید محتوای مخاطب پسند و باکیفیت را یاد بگیرد و انجام دهد. و با استفاده از تقویم محتوایی که برای او طراحی شده بود توانست بازخورد خوبی از مخاطبان در پیج اینستاگرام خود بگیرد.

و چند ویدئوی حرفه ای نیز در بخش تولید محتوای آژانس متاکو طبق تقویم برای سانیا ضبط شد.

خدمات دیجیتال مارکتینگ برای پیج اینستاگرام در اصفهان - متاکو

خدمات دیجیتال مارکتینگ برای پیج اینستاگرام در اصفهان - متاکو

 

و اکنون…
پیج کیک و شیرینی سانیا نیلوفری با تولید محتوای با کیفیت و مورد علاقه مخاطبان در حال رشد است و در کنار آن سفارش های خریدش بیشتر شده است. البته هموز راه زیادی دارد و کارهای بزرگتری باید انجام بدهد تا به هدف خود دست یابد.

پیج اینستاگرام سانیا رو ببینید: [email protected]