آژانس دیجیتال مارکتینگ متاکو/ داستان مشتریان – مهسا فرقدانی یک هنرمند در عرصه موسیقی‌ست که هم سنتور نواز ماهریه و هم سنتورنوازی آموزش میدهد.
مهسا تصمیم داشت پیج اینستاگرامش را ارتقا بده و کاری کند که هنرش دیده شود. برای همین با تماس گرفت و درخواست مشاوره کرد.

در جلسه مشاوره متوجه شدیم او ارتباط خوبی با بچه ها دارد و از تدریس به آنها لذت می برد. همان‌طور که می‌دانید آموزش موسیقی به بچه ها نسبت به بزرگسالان، کار سخت‌تری هست، چون بچه ها از اینکه یک جا بنشینند و به حرف های معلم گوش بدهند، زود خسته میشوند.
ولی مهسا خانم فرقدانی با خنده های دلنشین، اخلاق خوب و صبر زیاد توانسته بود ارتباط خوبی با بچه‌ها برقرار کند، طبق همین صحبت‌ها گروه سنی مخاطب را برای پیج مهسا ۷ تا ۱۶ سال در نظر گرفتیم. در واقع پدر مادرهایی که فرزند ۷ تا ۱۶ سال دارند.

دیجیتال مارکتینگ برای پیج موسیقی در اصفهان - متاکو

 

استارت کار پیج اینستاگرام

در جلسات مشاوره پرسونای مخاطب مشخص شد و بعد از اون تحلیل رقبا و تعیین استراتژی مهسا انجام شد. با همفکری بچه‌های تیم یک تقویم محتوایی یکماهه برای پیج سنتورنوازی مهسا نوشتیم. همچنین یک لوگوی اختصاصی برای او طراحی شد که روی تصاویر و فیلم ها قرار بگیرد.

طراحی لوگو برای پیج موسیقی در اصفهان - متاکو

 

تولید محتوای با کیفیت برای پیج
درسته مهسا یک سنتورنواز حرفه‌ای بود، ولی متوجه شدیم اصول کار با شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوا را به خوبی بلد نیست. برای همین چند جلسه آموزشی و مشاوره ای برای تولید محتوا و تحلیل آمار و رفتار مخاطب هم برای او در نظر گرفتیم.

از دیگر خدماتی که به مهسا ارائه شد تولید پادکست‌ همراه با متن و موضوع، تولید ویدئو و عکاسی حرفه ای از او بود.

 

دیجیتال مارکتینگ برای پیج موسیقی در اصفهان - متاکو

 

طراحی کمپین محتوایی اینستاگرام
یک کار جذاب برای پیج مهسا، طراحی کمپین محتوایی با عنوان با من بخوان بود. در این کمپین مهسا آهنگ امشب شب مهتابه را با سنتور نواخت و از افراد خواست، با آهنگ آواز بخوانند، از خود فیلم بگیرند و برای او بفرستند.
در کمپین #بامن_بخوان افراد زیادی شرکت کردند و هر روز استوری های جالبی از فیلم های ارسالی پخش می‌شد. روز آخر یک نظر سنجی بین شرکت کننده ها برگزار شد و فالوورها سه خواننده برتر را مشخص کردند.

دیجیتال مارکتینگ برای پیج موسیقی در اصفهان - متاکو

 

و اکنون…
مهسا فرقدانی با دیده شدن در اینستاگرام، تولید محتوای با کیفیت و جذاب راه خودش را پیدا کرده. پیج اینستاگرام او پیشرفت خوبی کرده و محبوب فالوورها و مخاطبان شده. امیدواریم مهسا این راه رو تا رسیدن به هدف اصلی با قدرت ادامه بده.

پیج اینستاگرام مهسا رو ببینید: [email protected]